REGULAMIN WYNAJMU

REGULAMIN WYNAJMU ZESTAWU ROBOTYKI LEGO

 Użyte w regulaminie zwroty oznaczają:
  1. Regulamin – niniejszy regulamin, zawierający warunki wypożyczenia zestawów LEGO przez klienta od firmy Roboteco.
  2. Wynajmujący – firma Roboteco Michał Golba, z siedzibą w: 05-816, Michałowice, ul. Kasztanowa 29, NIP: 123-111-35-32, REGON: 144411332
  3. Klient –osoba pełnoletnia, wypożyczająca zestawy LEGO do nauki robotyki od wynajmującego, zwany również najemcą.
  4. Sprzęt edukacyjny, zwany również zestawami, sprzętem – LEGO WeDo, LEGO Mindstorms i LEGO SPIKE, wypożyczane przez klienta od firmy Roboteco

 §1

Przez wypożyczenie rozumiane jest dokonanie rezerwacji sprzętu edukacyjnego na stronie Roboteco.pl, telefonicznie tel. 728517206 lub mailowo przez info@roboteco.pl i opłacenie zamówienia. Tylko opłacone zamówienia są realizowane.

§2

Po dokonaniu rezerwacji sprzętu przez stronę Roboteco.pl, telefonicznie tel. 728517206 lub mailowo przez info@roboteco.pl, Roboteco przesyła na adres mailowy podany przez klienta link do dokonania płatności. Po opłaceniu zamówienia przez klienta jest ono przyjęte do realizacji przez Roboteco. Zamówienie przyjęte do realizacji, jest wysyłane w najbliższy wtorek lub czwartek od daty złożenia i opłacenia zamówienia lub w późniejszym terminie, jeżeli klient tak wybrał.

§3

Wraz z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji, klient otrzymuje na maila potwierdzenie terminu dostawy, wraz z zakresem godzinowym dostawy. Standardowe terminy dostawy to 8:00-12:00 w każdy wtorek lub czwartek. Klient zobowiązuje się odebrać zamówiony sprzęt od pracownika Roboteco w ustalonym terminie.

§4

Klient otrzymuje również na maila umowę na wypożyczenie sprzętu. Klient drukuje umowę, wypełnia swoje dane, podpisuje umowę, a następnie odsyła skan lub zdjęcie wypełnionej i podpisanej umowy na info@roboteco.pl. W przypadku braku możliwości odesłania skanu lub zdjęcia drogą elektroniczną, klient oddaje umowę pracownikowi Roboteco, podczas dostawy sprzętu.

§5

Wraz potwierdzeniem zamówienia Roboteco przesyłam najemcy na wskazany w zamówieniu adres mailowy informacje dotyczące obsługi sprzętu (instrukcja pdf z obsługi wypożyczonego sprzętu, lekcja pdf ze zbudowania pierwszego robota).

§6

Zestawy edukacyjne wypożyczane klientom przez firmę Roboteco, są własnością firmy Roboteco.

§7

Sprzęt jest kompletny, sprawny i zdatny do użytku zgodnie z jego przeznaczeniem (zabawa, nauka). Ewentualne braki nieistotnych konstrukcyjnie klocków w zestawie, nie wpływają na jego użytkowanie zgodnie z przeznaczeniem i opisane są w protokole, dostarczonym przez Roboteco razem ze sprzętem.

§8

Dzień przed ustalonym terminem odbioru wypożyczonego sprzętu, przez firmę Roboteco od klienta, klient otrzymuje na maila od firmy Roboteco potwierdzenie godzin odbioru. Standardowe godziny odbioru to 12:00-16:00. Klient jest zobowiązany zwrócić pracownikowi Roboteco sprzęt w umówionych godzinach.

§9

Koszt transportu zestawu (dostawa/odbiór) wliczone są w cenę wynajmu dla lokalizacji w dzielnicach: Ursus, Włochy, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Wola, Ochota, Mokotów, Ursynów oraz gminach: Michałowice, Piastów, Pruszków, Raszyn, Lesznowola, Piaseczno, Konstancin - Jeziorna. W pozostałych dzielnicach i podwarszawskich gminach dostawa jest płatna. Koszt jest uzależniony od odległości z siedziby wynajmującego (zazwyczaj 20zł).

§10

Zestaw edukacyjne można udostępnić do samodzielnej zabawy dzieciom w wieku od 6 lat. Dzieci w wieku 5 lat mogą bawić się zestawem tylko pod nadzorem rodzica. Obowiązuje bezwzględny zakaz zabawy zestawem dzieciom do lat 4, ze względu na możliwość zadławienia się częściami lub uszkodzenie podzespołów.

§11

Zabawa zestawem LEGO i komputerem powinna odbywać się czystymi rękami, nie wolno używać zębów do rozłączania części oraz bawić się i korzystać z komputera w trakcie jedzenia i picia lub w pobliżu zwierząt domowych. Nie wolno mieszać zestawu LEGO z innymi zestawami posiadanymi przez klienta.

§12

W przypadku wypożyczenia zestawu edukacyjnego wraz z laptopem, klient zobowiązuje się do używania laptopa w sposób zapobiegający jego upadkowi, zalaniu, zabrudzeniu jedzeniem. W trakcie użytkowania komputer powinien być ustawiony na biurku lub stole. W trakcie korzystania z komputera niedozwolone jest jedzenie i picie w pobliżu. Niedozwolone jest korzystanie z komputera podczas przemieszczania się.

§13

Najemca zobowiązuje się zwrócić sprzęt w takim samym stanie w jakim go pobrał. Zestaw powinien być rozebrany, a części posegregowane do przegródek w pudełku.

§14

Roboteco zobowiązuje się do niezwłocznego usunięcia na własny koszt wad sprzętu, jeżeli wady te uniemożliwiają korzystanie z niego, a nie powstały w wyniku działania klienta.  
images not found

Zapisz się na kurs

Sprawdź terminy naszych zajęć oraz lokalizacje w Twojej okolicy.

Aktualności